| Mihai4ever09 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Doresc sa achizitionez un mp3 pentru un golf 4, m-am orientat la modelele http://www.altex.ro/radio-mp3-auto-sony-dsx-a40-4x55w-us b-iluminare-rosu si http://www.altex.ro/radio-mp3-auto-jvc-kd-r461ey-4x50-us b-iluminare-rosu, care ar fi mai bun, m-am orientat la JVC sau Sony, dar pot fi si alte modele. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dintre cele puse de tine, JVC-ul. Imi place mai mult si ca firma, iar cel mai important, citeste si CD-uri, pe cand celalalt merge doar cu USB, si probabil card.
Eu, dupa 3 ani de player cu USB si card, vreau sa ma intorc la unul cu CD. Motivul: noaptea, mai am chef de manele si lautaresti. Uneori, o tin pe hip-hop si cate o saptamana. Cand merg cu 'oameni seriosi', house, sau radio. Avand doar un card de 2Gb, si un stick de 8Gb, imi ia o ora pana gasesc genul de muzica pe care vreau sa-l ascult, iar a 2-a zi, cand se urca ai mei in masina si bag cheile in contact, incepe sa-mi bubuie "chiar daca lumea zice ca sunt vagabond...".
De asta vreau inapoi cd-player, sa imi sortez muzica mai usor, si sa le pot lasa deoparte pe cele de care m-am saturat, fara sa fac foldere, si sa iau cardul in casa, sa-l uit, si tot asa...

1 răspuns:
| Mihai4ever09 explică:

Mersi mult de sfat happy