| Duhan_Mihai_1989 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca atunci cand scot cheia din contact sa nu se inchida Cd-playerul total, adica sa imi tina memorate canalele de radio, sa ramana la ultima melodie de pe usb?
Daca il inchid de la buton si il pornesc tot de la buton ( nu scot cheia ), nu pierde programele. Eu cred ca e de la mufe. Exista mufe speciale care pot rezolva problema?
Masina : Vw golf 4
Cd player : Sony CDX-GT470UM
http://www.altex.ro/radio-mp3-auto-sony-cdx-gt470um-4x52 -usb-iluminare-rosu

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Sa pui firul galben acolo unde ai plus permanent.