| George1337 a întrebat:

MECANICA: Vreau sa schimb brat suspensi pe fata, stanga si dreapta, vad ca sunt si bucsi pentru bratele acestea. De cate bucse am nevoie pentru un brat?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La excavator, motoretă, combină sau ce?

| George1337 explică (pentru sierra1):

laughing) la masina. Un mercedes C180K din 2003

| TriceleRon a răspuns (pentru sierra1):

A specificat ca vrea sa schimbe stanga, dreapta, trebuie sa fie la bicicleta.

| sierra1 a răspuns (pentru TriceleRon):

Da' de ce trebuie să-ți dai tu cu presupusul atâta timp cât intrebătorul ignoră detaliile?

| sierra1 a răspuns (pentru George1337):

Cel mai sănătos e să vadă un mecanic despre ce e vorba, pe un elevator

| TriceleRon a răspuns (pentru sierra1):

Sincer, ma plictiseam si nu gaseam nici o intrebare interesanta pe aici. Si apoi, nu am dat cu presupusul, lucrez cu piese auto si cu mecanici. Nu sunt expert dar stiu cum arata un braț.

| sierra1 a răspuns (pentru TriceleRon):

Da' nu prea ai nimerit-o cu bicicleta

| TriceleRon a răspuns (pentru sierra1):

Daca e sa o luam asa, nici tu nu ai nimerit-o cu excavatorul, motoreta sau combina... laughing

| sierra1 a răspuns (pentru TriceleRon):

Eu am intrebat nu am afirmat. Deci iar n-ai nimerit-o

| TriceleRon a răspuns (pentru sierra1):

Fie, 2-0?

| sierra1 a răspuns (pentru TriceleRon):

Tu să fii sănătos

| TriceleRon a răspuns:

Lasand gluma la o parte, in teorie ai 2 bucse si un pivot pe braț. Dar depinde la ce vrei sa schimbi acest brat. Da si tu mai multe detalii

| TriceleRon a răspuns:

Acum ca ma uit in program, masina ta e pe sistemul multibrat, te costa in jur de 1000 de ron kitul pe față, dava imi dai mai multe date iti pot face un pret exact. Model, an, motorizare, kW si tipul de caroserie

| paulica69plas a răspuns:

La ce vw passat sau vw fabia?