| theROOcKsTArr a întrebat:

Mercedes Ml vs Volkswagen Touareg

10 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Uite-te la Dakar si vorbim. Evident ca Touareg!

regis
| regis a răspuns:

Desi in general nu ma orientez dupa branduri, totusi intre un Mercedes si un Volkswagen as alege Mercedesul. Cu atat mai mult cu cat eu unul nu vad in vreuna din ele un off-roader pursange, in ciuda faptului ca asa cum a punctat FurtunaDiesel, Touaregul a dominat raliul euro-african de cand s-a mutat in America de Sud big grin.

| rossi46 a răspuns:

Daca vrei lux si confort, atunci Ml-ul. Daca vrei ceva performante off-road, atunci Touareg-ul. Daca vrei si ceva lux si performante de varf in off-road atunci il iei pe taticul lor, Mercedes G (nu GL).

| Parker a răspuns:

Bmw x3

| SereSmile a răspuns:

Volkswagen Touareg big grin

| Neculae a răspuns:

Touareg tongue Mercedes suck

| George_9481 a răspuns:

Imi plac amandoua, dar prefer Touaregul

| FoarteLetargic a răspuns:

Mercedes ML

| JustMeCata a răspuns:

Mercedes Ml

| Einformatii a răspuns:

Volkswagen Touareg