| LED23 a întrebat:

Merge cumva sa dea masina singura flash-uri cand claxonezi pe cineva?

Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă faci tu asta cu mânuță ta doar

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merge, ca de se intampla sa-i dai fleshuri masinii de politie, si mai deranjezi si traficul cu claxonatul inutil, atunci o pui iute de o amenda grasa.

| led24 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma doare undevahee hee))))

| Violleta2022 a răspuns (pentru led24):

Bravo, inseamna ca veipierde foarte repede permisul auto.

| led24 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da-te tu in rasa ta de soferita din pola scoasa, ma pis pe loganu tau

| led24 a răspuns (pentru Violleta2022):

Imi zici tu mie ca pierd permisu cand tu nici macar nu stii ce inseamna ala rolling on the floor hai mars si canta la alta masă zgripțuroaico

| Violleta2022 a răspuns (pentru led24):

Baitel, mic si prostut, habar nu ai cu cine vorbesti!
Sunt femeie matura si conduc masina de peste 30 de ani, traiesc si locuiesc intr-o tara occidentala unde fara masina nu te poti deplasa nicaieri.
Invata sa respecti oamenii, ca nu ai habar cu cine stai de vorba si asta te va afecta in viitor.

| sierra1 a răspuns:

Ai putea conecta faza lungă in paralel cu claxonul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu un releu la orice electrician. Se face.