Întrebare recomandată | emoboy a întrebat:

Merita 1700euro un ford focus sedan din 2001 cu motor de 1. 6zetec(model ghia asa scrie pe ea)si 180.000?

6 răspunsuri:
| timisoara a răspuns:

Eu zic ca merita.Chilometrii nu e siguri ca is reali......Vezi sa nu fie ruginita sau sa nu fi avut accident.

| viotedy a răspuns:

Da,dar numai sa aiba 180000 nu mai mult.

| Florian20405 a răspuns:

Nu sunt cu fordu eu...pot zice ca nu-mi plac! Dar la pretul asta merita sa nu fie forjat si vezi la volan la pedale la schimbator de viteze...cum sunt iti dai seama daca sunt reali km sau nu!
Bafta! (TRUE-VW-SKODA-Audi-Seat!)

| boss97 a răspuns:

Da,un ford la pretul asta este bun, merita, numai sa nu aiba rugina, si norma de poluare sa fie potrivita fiindca s-a schimbat taxa, dar vezi ca piesele de ford sunt scumpe.

| alexblack00 a răspuns:

Pai eu zic ca merita acuma du-te si uitate in ce stare e masina sa nu fie forjata si vaii de ea si vezi poate poti negocia cu el sa mai lese ceva

| tictacct a răspuns:

Sigur e dat km inapoi mai ales daca este motorina