| anonim_4396 a întrebat:

Merita porsche cayenne 2014 3.0?

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ăia cu bani, nu pentru tine.

| Aninom02862 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai si daca am bani, ce se intampla?

| darrio2007 a răspuns (pentru Aninom02862):

Iti iei mașina. Aia se intâmplă.

| MihaelaDart a răspuns:

Unul din sat are o astfel de masina si consuma fff mult carburant. Daca te tin bine buzunarele si ai bani sa il intretii atat impozitul, itp-ul, asigurare, carburant, ce pot sa spun, este alegerea ta si nu a noastra. Cand iti alegi o masina, uita-te si la partea cealalalta a costurilor, nu numai ca este frumoasa si buna la pret la cumparare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu crezi ca merita impozitul ala pentru o masina veche de 10 ani care oricum va manca multi bani pe intretinere...

| Frank51 a răspuns:

Vrei să ari grădina?

| MistarGoGu a răspuns (pentru Frank51):

Esti magistral zău... 15 minute AM RAS cu lacrimi...

| MistarGoGu a răspuns (pentru Frank51):

Închid ochii si îmi imaginez Porshanu trăgând plugul dupa el ia pe proprietar cu un pahar de vin trăgând din trabuc si vorbind cu o gagica la telefon

| ReddY25 a răspuns:

Dacă ai banii necesari și îți place, atunci da

| Lupic?27 a răspuns (pentru ReddY25):

Ce de invidiosi la comentarii frate laughing slabiciunea omului din ziua de azi, sa nu vada pe altul cu o masina mai bengoasa decat a lui.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupic?27):

Lupica nu iti trebuie masina de 3.0 tdi sa prinzi viteza, un 2.0 turbo benzina ii da fumwinking
si eu tot hater dar contra diesel laughing

| Lupic?27 a răspuns (pentru Simpatic):

Vezi, si tu esti invidios, daca omu vrea sa isi cumpere porche cayenne din 2014 ce treaba ai tu cu el?
Daca tot vrei sa ai pica pe cineva cu motiv iti zic eu faza azi la trecerea de pietoni un bemveu bengos care era oprit fix pe trecere trebuia sa il ocolesti ca sa poti trece, cand ma uit cine era la volan sa mor de nu cred ca era un minor nici 18 ani nu parea care, un pisoi din asta cu plete de am zis ca e muiere prima data laughing, nici acum nu m-am lamurit bine ce era dar cred ca era baiat, in fine, ideea e ca nici nu parea sa aiba 18.
Iti dai seama cat a muncit ala sa isi cumpere bemveu? a rupt in doua rugamintile la maimca si taticu.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupic?27):

Eu sunt asumat, si ma declar hater diesel de cand ma stiu laughing
nu am nimic cu porschele baiatului de mai sus, am o problema ca multi cauta masini sportive sau cu valente sport, diesel, care sunt greoaie si miroase urat in spatele lor unde mai punem cat fum negru dau "tunatele" diesel alea cu stage1/2, cand ar putea lua o masina turbo /biturbo benzina, alt sunet, altfel urca in ture motorul, rafinat si sunet bestialwinking

| LisaJulie a răspuns:

Pentru mine nu! Chiar dacă am bani nu aș lua așa mașina

| MistarGoGu a răspuns:

Daca il bagi pe fima * (sa iti mai decontezi ceva din cheltuieli poate ca da ) pe persoana la 3.0 o sa iti musti degetele cand mergi la finante sa plătești impozit!
Sau il pui pe unul cu handicap *( scutit de impozit ) Il dai si pe el 2-3 ture, pe luna cu Porshanu prin oras sa se simtă " băgat " in seama!

| MistarGoGu a răspuns:

Pe firma scuze... * SRL / PFA Daca nu ai iti faci ca nu e mare lucru

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Costa intretinerea cat pentru 3 masini normale.

| jaqtoo a răspuns:

Dacă scopul tău este să agăți, dudui care se gândesc doar să fie pilmbate cu mașina, da, merită, dacă vrei doar ca să ai o mașină, nu.

| AliSimpluro a răspuns:

Daca ai bani sa cumperi asa septar fenomen varsa toti banii pe el si ia-l.