| padvlad a întrebat:

Mi-am facut site si forum legat de jocul GTA SAMP, si vreau sa-mi spune-ti cum vi se pare forum-ul si site-ul?
Forum: http://forum.gtasamp.net/
Site: http://gtasamp.net/
Gasiti pe site si forum tutoriale, resurse, poze, filme, servere samp, Scripting si creare server Samp, Downloads, Help si multe altele!

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

1. Schimba tema deoarece aceea e simpla, veche si demodata.
2. Fa-ti reclama pe site-uri mari, pentru a castiga vizitatori si utilizatori care sunt interesati de jocul asta.
3. Bafta cu site-ul si cu forumul ( mi-am facut si eu cont ).

10 răspunsuri:
| love4u a răspuns:

Te pot ajuta cu partea de design a forumului + ca sunt "as" la tema phpbb. Poti lasa un ID de messenger, o sa iti dau add si o sa te ajut cand am timp, daca doresti.
App, te salut vlad, un fost membru de pe hsg-zone =D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai luat tema de pe pagina pricipala?

Răspuns utilizator avertizat
| SAMP a răspuns:

Ma bucur ca exista si in Romania persoane care apreciaza calitatea unui joc bun mai ales unul ca SAMP

| sore10sore a răspuns (pentru SAMP):

Hei. Imi poti spune ce server de samp joci?
M-ar interesa ca si eu joc samp. happy uite id meu : sore.stefania@yahoo.com

| Leo28 a răspuns:

Best Gaming: RPG Server (v2.1.8 - /update)
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Mode: BG:RPG v2.1.8
La 25 - 50 ore fara afk primiti o masina gratis de la dealer moca.
La 10 playeri adusi cu dovezi si 50 de ore fara afk primiti agent.
Servarul este RPG playeri sunt destul de multi un staf acceptabil nu foarte bun cum zic alte servare si de fapt sunt praf! daca vrei sa incerci vino la noi si te convingi!

| GeNNzoR a răspuns:

Dami Id ca sunt expert la teme cool

| Lrn_Alex_1991 a răspuns:

HostName: || ForTeam RPG || Ora 19:00 - Turneu + 5 RP bonus
Address: Rpg.ForTeam.Ro:7777
Players: 78 / 100
Ping: 5
Mode: FT:RP v4.3.8
Map: San Andreas