| Predat0r a întrebat:

Mi-am luat un laptop lenovo si cand il pornesc imi da sa scriu data, ora si dupa aceea apare : >C:\ -ce trebuie sa scriu dupa >C:\? :@

4 răspunsuri:
| MaxiValau a răspuns:

Si ce treaba are asta cu auto/moto?
Cred ca au vrut sa te lauzi ca ti-ai luat laptop, si chiar unul nou!

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru MaxiValau):

Nu e laptop. E Lenovo laughing

| peste2009 a răspuns:

Ai achizitionat laptop-ul nou nu din magazin. daca da asta inseamna ca nu are windows bagat pe els i trebuie sa ii intralezi tu unul deci nu e chiar asa de greu doar instalezi un windows FUNDA TE ROG

| vampIr07032013 a răspuns:

Sa nu trebuiasca de instalat sistema la laptop din nou(windousu)