| George1337 a întrebat:

Mi-am luat un Mercedes C Class 180, motor 1.8 benzina, an 2003 si comenzile full. Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa spunem ca ai facut o alegere bună? Că scriu acum.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Misto. Sa te bucuri de ea!
Mercedes nu e deloc o alegere proasta, in perioada aia faceau masini foarte solide. Atat mi s-a parut ciudat, la cat sunt de mari, spatiul interior nu e prea bine gestionat, pasagerii nu stau prea ok.

| George1337 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc mult! Da, masina este foarte mare pentru o berlina, dar este si foarte solida si sigura prevazuta cu 8 airbag-uri, dintre care 6 doar pentru pasagerul din fata si sofer. Cat despre spatiul interior tin sa te contrazic putin, mai ales pasagerii din spate se bucura de un confort foarte bun. Multumesc inca odata!

| Sn4k3 a răspuns:

Super

| ForeverAlone97 a răspuns:

Foarte ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super proastă afacere

| George1337 explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru George1337):

O să primești răspunsul curând pe pielea ta

| Kron5tadt a răspuns:

Cazan! No further comments.