| ivascopavel a întrebat:

MOPED sau SCUTER? asta-i intrebarea

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Eu merg pe motor... Incerc sa nu ma mit cu ceva mai "mic"... Senzatia este unicata. Totusi daca ai nevoie decat sa mergi din a in b prin trafic greu, as merge pe un scooter.
Shin.

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca vrei sa faci sport treci la bicicleta iar pentru siguranta la masina

| liviupaun a răspuns:

Moped e mai economic

| Brotacelu a răspuns:

Moped

| frumusik007007 a răspuns:

Nu e o mare diferenta intre ele dar iti recomand moped

| gabrielutzu a răspuns:

Bicicleta sau role...asta-i intrebarea.:laughing

| adi a răspuns:

Bicicleta, poti merge mai mult, pe multe tipuri de teren, cu rolele nu te poti duce prea mult si poti numai pe asfalt, cu bicicleta poti sa faci mult mai multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depindehappy daca esti unvitezoman nebun iti recomand un scuter, yamaha aeroxhappy merita sa incerci bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe distante mici (max 15 km) e mai avantajos mopedul (e mai ieftin si consuma putin); pe distante mai mari recomand scuterul: ofera comoditate, mai multa putere si se descurca mult mai bine la semafoare(are sprint bun)!

| Pirikutzz a răspuns:

Bicicleta...role.