| Num3Ascuns a întrebat:

Moto vs Auto! Ce alegeti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Autovehicul de mare tonaj (camionulwinking )

| Roby67 a răspuns:

Un Auto cu un Moto(r)winking

| pwp a răspuns:

Auto! moto nu e pentru mine, sunt prea fricoasa!

| InGeRaS_7597 a răspuns:

Auto :X.Ador masinile sunt inrait, iar moto nu-s nu ma inspira nu-s nu-mi place

| claudiua a răspuns:

Auto. Imi place si moto da pe vreme ploioasa ce faci? Oricum raman tot la auto mai ales la rulote.

| Opt1k a răspuns:

Motooooooooooooooooooooooo desi imi place si auto senzatia e tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auto

| ИОМЭD a răspuns:

Daca vrei confort, liniste siguranta si doar o femeie cu tine alegi masina
Daca vrei andrenalina, sanse mai mari de a muri si multe fete pe langa alege motorul
Eu am motor da mai mult ma plimb cu masina big grin