| timisoara a întrebat:

Neata! Doresc sa imi cumpar o statie auto pentru masina mica(WV Sharan) dar ceva mai ieftin. Ce imi recomandati? Astept raspunsurile voastre(cat mai repede). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Ieftin ma gandes la Midland G7 XTR MIMETIC dar este pe baterii si daca vrei cu alimentare de la masina cea mai ieftina dintre statiile bune nu recomand chinezarii ar fi Midland Alan 100 Plus B care costa in jur de 350 de lei si chiar iti recomand sa o iei pentru o masina mica gen Sharan!

1 răspuns:
| timisoara explică:

M-i-am luat un Intek m100 + si antena premium 450. Merge foarte bine. Ii aud pe cei din arad din Timisoara.Am dat pe antena 160 de lei si statia 199 lei.