| ymhr6 a întrebat:

O intrebare am pe cine cunoaste. Am cumparat o masina (TICO) in urma cu 4 luni intre timp mi-a expirat asigurarea, ideea e ca masina nu este pe numele meu. Care ar fi taxa de imatriculare ultima imatriculare fiind in 2011?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ultima inmatriculare a fost in 2011 inseamna ca taxa a fost deja platita si tu nu mai trebuie sa o platesti

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Www.4tuning.ro/calculator-timbru-mediu-2013/
Aici poti calcula singur cam cat ar trebui sa platesti pentru Tico!

| Barbu_Florinel_1993 a răspuns:

Ymhr6 poti si sa faci asigurarea pe numele tau si daca masina nu e trecuta pe tine