| Alex94BC a întrebat:

Pareri Pegeot 206, 2005-2007, 1.4. E fiabila? Consuma mult? Are minusuri? Se merita? Multumesc.

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Am vorbit zilele astea cu niste tipi despre masini cu motoare de 1.4 printre care se afla si 206-le.

Parerea mea este sa te uiti la un golf4 1.4 sau Seat Ibiza sau Cordoba 1.4

Seat-ul ia undeva la 5-6 maxim7. E fasneata si se tureaza repede
206-le am inteles ca ia undeva la 8. Depinde de proprietar si dte cat a fost de ingrijita