| Patrick20061997 a întrebat:

Passat 2003 B5 sau Zamfira 2007

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Zamfira, ce model mai e si asta?
Eu stiu de Zafira, dar fie.
Chiar si asa eu aleg Passat-ul, sunt masini mai trainice, si mai des intalnite.
Mai la orice dezmembrari auto gasesti un Passat daca ai nevoie de o piesa, dar daca vrei pentru un Opel Zafira, ai ce cauta.

Iar ca dovada ca Zafira sunt atat de rare, uita-te doar la tine laughing Ai scris Zamfira, asta e o dovada ca nu ai vazut suficiente modele de acest gen in trafic cat sa-ti ramana numele tiparit corect in minte.

| Alexul99 a răspuns:

Zamfira 2007 Probabil ca are si mai putini km, dar este o diferenta de 5 ani intre ele. deci clar opel-ul. Dar daca vrei ca masina sa arate doar mai bine alege Passat-ul. Depinde si de oferte.

| b4stefa a răspuns:

B