| andrey245245245 a întrebat:

Pot da orasu' in aceeasi zi cu sala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, deoarece trebuie sa ai programare pentru proba practica si aceasta o poti face abia dupa ce reusesti la proba teoretica si te poate programa abia dupa un timp, cel putin o luna dar se poate ajunge si la 3 luni, dupa cum am vazut in multe intrebari si raspunsuri, chiar aici pe TPU.

| andrey245245245 explică (pentru Ioandelasal):

Am auzit la cineva ca daca ai luat sala in ziua respectiva, te poate baga la oras daca vrei.
in fine, mersi oricum

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce optimist ești. După sala te programezi la oraș și asta durează câteva luni

| ibaal a răspuns:

Nu se poate happy