| UmbraDeVulpe a întrebat:

Poti sa iti faci permis care sa nu contina cip? Permis auto

28 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista un singur fel de permis auto. Si nu am auzit nicidata sa aiba cip. Si daca ar avea nu vad problema pentru a aparea alt tip de permis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba chiar ar fi foarte interesant sa avem permise cu cip si orice politist rutier sa aiba imediat acces la contraventiile si / saun infactiunile respectivului sofer.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

E ok, daca scrii treburi din astea oricum nu ar trebui sa ai permis.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cu afirmatii din astea despre cipuri teoretic nu ar trebui sa treci testul psihiatric pentru permis. teoretic. ca practic nu te consulta nimeni din pacate, doar isi dau semnatura.

| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Si la urma urmei de ce ai vrea sa conduci.
Stii cate cipuri are o masina? Valelei

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ce sa studiez?
Am studiat 6 ani automatica. E destul sa inteleg cipurile.

| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da ala de pe card conteaza?
Sau pe card primesc popii si conspirationistii salariile si cardurile sunt ok?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Deci tu iti tii banii cash toti nu?
Si cine te mai plateste cash in ziua de azi?
Si te rog frumos, eu am studiat cipurile. TU esti ala care a INTELES de la cineva ca sunt rele. Intelegi diferenta intre noi doi?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Repet. Eu sunt cel care a studiat. Tu esti cel care acum 1 luna nu stia sa foloseasca masina de spalat si acum are parere despre cipuri. Fin trolling. happy

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, te ai prins cum functioneaza masina de spalat? sau din motive de cip speli la mana acum?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pai masina de spalat poate sa stocheze in cip informatii despre cat de murdari erau chilotii... eu stiu ce sa zic.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Bă, esti naiv?

| VoidEternal a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta scrie in biblie, sau?
Vezi că pe muntele Athos nu ai nevoie de permis. Deci nu mai trebuie să-ți faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la permise auto si vei afla răspunsul