| SanduDogari2 a întrebat:

Sal, cine imi poate sa-mi dea niste sfaturi sau ceva video poate, am un piaggio liberty 50cc 4 timpi, si am schimbat fultru de aer sport, trebuie sa reglez carburatoruldar cam nu stiu, cite ture si cum se face poate imi da cine va un video sau o info utila din propria incercare? (FUNDA, MULTUMIRI DE TOATE ))...

Răspuns Câştigător
| costel_4263 a răspuns:

Sall; filtrul este sport? dai o tura si jumate, inchizi surubelul si dai o tura si juma. apoi accelerezi de pe loc, daca se acc.repede lasi asa. daca nu...inca o juma de tura+