| ROBBYSHOW a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare:sunt pe aproape sa imi iau permisul de conducere si nu stiu ce masina sa imi cumpar eu m-am orientat la un BMW 320 e46 voi ce ziceti? Astept raspuns DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Laso mai incolo, acum incepi cu o masina mai slabuta apoi sari pe bmw cand oi avea un an vechime minim.

| ombladon a răspuns:

Esti pe aproape...cred ca mai ai cel putin 2-3 ani pana sa poti da de permis...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai proasta alegere sa iti iei masina cu tractiune spate cand esti incepator.

| LTAA a răspuns:

Nu. Dacia Logan.

| zaratu a răspuns:

Pentru inceput iti trebuie o masina usor de condus si nu asa puternica un logan de exemplu

| BGI a răspuns:

Http://www.4tuning.ro/......20817.html
BMW + incepator de cele mai multe ori nu este deloc o combinatie buna. Asteapta sa ai macar un an de permis si dupa uita-te dupa BMW-uri. Pe mine m-a surprins un 525i E34 pe o curba, m-am trezit facand drifturi fara sa vreau, eram cu acceleratia la podea si am prins putin nisip, iar in momentul acela masina s-a hotarat sa se puna de-a latul, reusind intr-un final sa o redresez, iar asta mi s-a intamplat dupa 3 ani de mers zilnic cu masina.

| DorinAlexandrescu a răspuns:

Pe ce masina ai dat proba practica? Daca pe bmw si te-ai obisnuit cu el de atunci poti sa-ti iei