| adrian_2389 a întrebat:

vreau sa cumpar un buggy pret 700 euro cine are de vanzare?

3 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Varul meu se ocupa de asa ceva si le aduce din Germania. daca ti-e de folos iti pot face legatura cu el. Are preturi bune si de aceea are si clienti mai ales ca vine vara. Te gandesti si daca esti de acord spune-mi

| MariusMarius14 a răspuns (pentru cosmin2sun):

As vrea eu unul ia ym mafiaruseasca2010@yahoo. com

| cosmin2sun a răspuns:

Sincer la pretul acesta e cam greu sa gasesti. sunt foarte practice de aceea isi pastreaza pretul. Cred ca sub 1000 nu ai sanse sa iti iei ceva bun cat de cat. Iti poti lua si la 700 ceva dar sunt Made in China. iar astea nu mergi cu ele mai mult de o saptamana doua. Prima data iti crapa pistonu. iti spun din propria experienta laughing bafta oricum. inceraca si pe AutoVit.ro. vei gasi sigur dar sa iti convina pretul!