| Ban_Claudiu_2000 a întrebat:

Am 14 ani si vreau sa-mi cumpar un ATV pana in 1000 de euro, am vazut de 125 la 500 de euro, nu am nevoie sa fac curse of road. Deci ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Cosmin42142 a răspuns:

Daca vrei sa conduci fara permis (Pe propietate privata) ti-l recomand pe acesta
=> yamaha raptor 125cc sau panthera 125cc
Daca vrei sa conduci ceva legal treebuie sa ai semnalizare obligat si sa fie omologat + Ar trebui sa ai 16 ani si permis B1
=> Kymco
dar pentru ani tai (in Italia la 14 ani este permisul AM ce iti permitee sa conduci motoare 50cc) =>maddex 50cc. Funda?

4 răspunsuri:
| SiderS a răspuns:

Salut. Incearca asta daca iti place : yamaha raptor 700.

| Voicu_Elena-tatiana_1983 a răspuns:

Doamne cum sa iti iei ATV cand tu dabia ai buletin.eu iti recomand sa nu iti iei. E in spre binele tau. Poti face un accident, si nu se stie daca scapi cu viata.

| Cosmin42142 a răspuns (pentru Voicu_Elena-tatiana_1983):

In Italia ai voie sa conduci motoare de 50cc la 14 ani si 125cc la 16 ani