| VortexLuz a întrebat:

Am câteva nelămuriri în legătură cu subiectul "Motociclete". În primul rând ce părere aveți de motocicleta Yamaha YZF 600r Thundercat? (Precizez că motorul are 600cm) În al doilea rând, am auzit că dacă nu mergi tare cu motoarele astea puternice cazi sau ceva de genul. Stiu că pare o bălărie când auzi, dar totusi e adevărat?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca stii sa controlezi motocicleta nu cazi de pe ea indiferent de motor si viteza.

| Alexandru250201 a răspuns:

E o motocicleta buna si frumoasa