| AlxBlondu a întrebat:

Salut, am fost programat in 23 mai pentru examenul auto(traseu), ca sa ma reprogramez mai repede trebuie sa merg in cluj cu dosarul inca odata?, pe site-ul spcrpcivcluj.ro sunt ceva programari onile si numar pentru planificari examen, se poate sa ma reprogramez fara sa merg cu riscul de a nu ma putea programa mai repede?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vei reusii sa faci o reprogramare mai rapida, mai ales ca, Clujul este un oras mare si foarte aglomerat, inscriindu-se zilnic zeci de oameni la examenul auto.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai bine... am auzit si cazuri mai rele. 3luni