| Aurel812 a întrebat:

Salut.Am gasit o masina, un Seat Ibiza din 1996. Arata bine, merge bine, pana si pretul e acceptabil. Ce nu stiu e cat de scumpe sunt piesele de schimb.In comparatie cu Opel si WV.Ma puteti ajuta? Maine pe la 10 trebuie sa ma hotarasc daca o cumpar.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Skittles04 a răspuns:

Seat e acum propietatea lui WV asa ca la piese e ca la Wv, orienteaza-te poe site-uri de piese auto, poate vei face o alegere buna. Seat-urile aparude de dupa 2006-2007 sunt fabricate de WV.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu erai in Romania si erai in strainatate piesele la acele masini erau floare la ureche si aia la un atelier privat ca daca e la oficial iti ia mai mult pentru ca ei nu repara piesa pentru ca sunt cazuri in care piesa se poate repara ci o schimba asa sa fie mai scump si in plus lucreaza prost ca sa te mai duci cu masina din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu una din98 diesel 1500e

| mariojak a răspuns:

Seat ibiza este vw polo curat motor trasmisie