| Levente99 a întrebat:

Salut,
Am o nelămurire legat de programul rabla pentru autoturisme. Stiti cumva daca trebuie dat avans în cazul în care dau o mașină la rabla si cumpăr una nouă?
Sau acel voucher se considera deja avans?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de firma care vinde autoturismul, respectiv de regulamentul privind vanzarea in rate, asa ca va trebui sa te uiti pe site-ul acesteia sau sa te interesezi direct, mergand personal la firma sau contactandu-i prin telefon ori email.

| goguPatent a răspuns:

Depinde de regulile de finantare ale bancii, dealer ului samd