| Cristian_Manolita_1996 a întrebat:

Salut am o problema cu casetofonul meu blaupunkt car 300 pe un opel astra g,Problema este cam asa, am scos casetofonul pentru a modifica caseta sa scot un cablu auxiliar din el si cand am introdus casetofonul la loc sunetul din boxele dreapta fata si spate se aud mai incet decat cele din stanga (mentoinez caci casetofonul are egalizator doar spate-fata, nu si laterale),
am crezut ca o fi de la firul auxiliar l-am deconectat si am dat pe radio dar problema persista.Ce as putea sa fac.

1 răspuns:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu unul zic sa mergi cu el la reparat.