| Robertmrd a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare ma gândesc sa achiziționez un bmw e90 diesel de 163cp cu pachet m interior exterior fără navigatie și fără nici un buton. Masina as putea sa o achiziționez la suma de 2700 de euro având o problema la ambreaj. Ce ziceți merita?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"la suma de 2700 de euro " și "având o problema la ambreaj" ar putea fi o mare surpriză și neplăcută. Ambreaj + placă +... fără una mie euro nu scapi. Si poate mai sunt și alte surprize...

| Robertmrd explică (pentru sierra1):

El a spus ca a fost la mecanic și a zis ca este un rulment la ambreaj sau volanta

| Robertmrd explică (pentru Robertmrd):

A spus ca pe la jumătatea pedalier se aude un zgomot sau ceva de genul

| sierra1 a răspuns (pentru Robertmrd):

Fă tu cum vrei, sunt banii tăi, să nu zici că n-ai știut...

| UserRo10 a răspuns:

Masina e cheala rau
Volanta masa dubla + Placa presiune + Disc ambreiaj + Rulment presiune si prezoane 2990. Mai ai de verificat si distributie pentru ca e celebrul n47 cu probleme