| boscar a întrebat:

Salut am si eu o problema la un matiz din 2001 am schimbat urmatoarele:bujii, fise.capac delcou, pompa alimentare problema esta urmatoarea porneste din prima cheie merge 2 minute ca o masina normala dupa se opreste il pornesc din nou si incepe sa dea rateuri la relantiu nu sta se opreste daca il accelerez moare motorul de parca nu sar alimenta. Ma poate ajuta cineva si pe mine

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Da - un service auto. Poate fi orice - calculatorul, pompa de benzină, carburatorul... De unde am putea ști noi care nici nu vedem mașina, ce are?!?