| P_Sergiuu_1985 a întrebat:

Am un BMW e90 320d din 2007. Am o problema in legatura cu lichidul de parbriz, pierde pe undeva prin fata rotii din fata dreapta. Care ar fi problema, rezervorul spart sau vreun furtun? Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe verificata instalatia de la A la Z si cum nu ai un loc specializat pentru asta, cauti in google maps un service cu cele mai bune recenzii ca sa mergi pe maini bune

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intrebarea ta e o cheta pentru o constatare la service, sau chiar ai impresia ca vreunul de aici de pe net se poate baga sub masina in locul tau?