| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

am un logan 1.4 benzina din 2006. problema e ca nu imi mai indica benzina iar cand dau sa imi arate cati litrii mai am in rezervor, arata doar niste liniute. precizez ca masina functioneaza impecabil, iar beculetul de benzina e si el aprins.

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

De ce nu te duci la servici cu ea sa iti expui problema si sa vada in consecinta.

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru Anonimuserr):

Am inteles ca asta e o problema cam frecventa la loganuri si vreau sa vad daca a mai patit cineva asta