| Diaconu_Mădălin_2000 a întrebat:

Salut, am un moped Piaggio Si, si mi s.au dus sabotii de ambreaj si am pus altii de la alt moped, ciao cred. Acum porneste, dar nu trage... daca iau unii noi pentru ea originali va trage, adica va fuge? Si sa traga la coasta, va rog spuneti.mi dau funda, va tog

2 răspunsuri:
| rbTFk a răspuns:

Sunt la fel. vezi sa nu aibe alte defectiuni.

| Diaconu_Mădălin_2000 explică:

Nu sunt la fel, cei de la care i.am luat sunt putin mai mici decat ceilalti si ma gandesc ca poate sa nu traga din cauza ca nu se intind cat se intind cei mari