| Ceacia a întrebat:

Salut..Am un nissan almera 1.5 benzina din 2003....si cateodata imi porneste sta subturata si se opreste..si daca o accelerez putin isi revine...si cand merg cu ea la drum imi da suturi..eu am crezut ca e de la filtru de benzina dar nu stiu unde se afla..astept un raspuns care ar putea sa ma ajute.multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Robo97 a răspuns:

Incearca sa mergi la un service...eu zic ca este de la pompa de beniza. daca este de la alimentare. dar daca este pe cauza electronica bafta.

Service tata