| VeresezanEmanuelBogdan a întrebat:

Salut, am un opel h gtc si as vrea sa imi pun o toba sport pe ea.Imi puteti da niste sugestii?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti sugerez sa nu pui toba sport...
Te saturi repede, iar disconfortul e destul de mare.

| VeresezanEmanuelBogdan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Se aude rau, sau cum de?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru VeresezanEmanuelBogdan):

Se aude tare inauntru.
Atunci cand ai mai multa treaba si nevoie de masina, ea face ca un avion agricol vechi. Te mai ia si politia "pe sus".
Dimineata sau noaptea, cand e liniste in fata blocului, ti-e rusine de vecini, daca vrei sa-ti pornesti masina.
Doar daca montezi o finala sport cu silencer, ai un sunet putin mai dragut, dar nu foarte deranjant.
Eu am avut evacuare directa, un vecin avea evacuare directa cu finala sport fara silencer... Cand ne porneam amandoi "bolizii", cred ca se auzea in tot judetul.
In ziua in care mi-am montat evacuare stock, m-am simtit mai destept cu 8 clase.

| VeresezanEmanuelBogdan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Si imi poti da niste linkuri cu pret? sa vad cum ar fi sa imi iau asa cu silencer si evacuare stock?

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru VeresezanEmanuelBogdan):

Cauta pe olx.ro ca sunt multi care vand tobe noi, aduse ieftine de prin alte tari.
Fii atent la diametrul tevei de intrare, si marimea tobei cu totul, sa se potriveasca cu evacuarea masinii, si sa vina bine pe langa bara spate. Majoritatea au decupat putin bara, ca sa o scoata in spate.

| VeresezanEmanuelBogdan explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Okk, multumesc!