| RamboxxL a întrebat:

Salut, am un passat b6 si azi dintr-o data nu îmi mai trăgea bine... după ce am oprit motorul si am pornit iar a mers bine... O idee ceva de la ce putea fi?

4 răspunsuri:
| crysty1222 a răspuns:

Ce motorizare?

| RamboxxL explică (pentru crysty1222):

Diesel 1.9 tdi

| crysty1222 a răspuns (pentru RamboxxL):

Pot fi probleme la valva egr, injectoare, pompa alimentare, si multe altele. Mergi la un service autorizat ca sa afli mai exact care e problema. Aici e greu sa-ti spuna cineva care ar putea fi problema. Masina trebuie vazuta de un mecanic si tocmai atunci o sa afli ce si cum.

| gabby996 a răspuns:

Poate ti sa infundat pompa!