| viorelalyn a întrebat:

Salut, are cineva manual cu CODURI DE EROARE EXPLICATE pentru diagnoza auto? (preferabil in romana).

Răspuns Câştigător
| DataSoft a răspuns:

In principiu gasesti pe google..codul de eroare poate si pe site`uri romanesti. spre exemplu scrii pe google codul de eroare si daca nu iti da un raspuns relevant scrii si marca si modelul de la masina..si daca nu a gasit resultate in limba romana..foloeste google translate.

1 răspuns:
| viorelalyn explică:

Da am gasit un site foarte bun, cu explicatia codurilor de eroare, cu cauze posibile, descriere si simptome...
www.engine-codes.com