| anonim_4396 a întrebat:

As dori daca se poate o lista cu cateva sisteme audio pentru masina, 4.1.
As vrea daca se poate ceva mai ieftin si sa imi spuneti daca s-ar putea monta pe un Ford Focus MK1 Brake si de ce ar mai fi nevoie pentru montarea lui!

Ma intereseaza sa aiba o calitate audio destul de buna, cu un bass puternic!

5 răspunsuri:
| deyucluj a răspuns:

Nu iti iei nici un "sistem audio". cumperi niste boxe bune pentru inalte, un subwoofer si neaparat un cd player cu setare de bass separata pentru subwoofer.
Le legi, si VOILA.

| blAster85 a răspuns (pentru deyucluj):

Pe langa niste boxe pentru inalte pentru a disfruta de un sunet bun de calitate iti trebuie si un player bun cu un meniu bun(jvc de ex)iti trebuie si un amplificator un subwoofer. plus condensator kit cabluri si o mana buna sa le monteze si sa le seteze. apoi da "voila"

| blAster85 a răspuns (pentru deyucluj):

Iti trebuie un kit de cabluri care contine tot pentru montarea unui amplificator.iti trebuie un amplificator sa aiba undeva la 400-500W rms in bridge mode, un subwoofer, preferabil de bobina dubla, incinta pentru subwoofer iti recomand de tip bandpass, incintele de tipul asta au bass mai puternic decat alte tipuri de incinte. wooferul iti ajunge unul de 12" si pentru a nu a avea distorsiune e recomandabil sa antifonezi masina, usi pavilion portbagaj.

| PikachuAvenger a răspuns (pentru deyucluj):

Salut poti sa imi dai si mie un link cu un cd player si boxe pentru ce vreau eu sa fac?