| sebianitei a întrebat:

Salut! As dori o parere de e90 318i/320i. Daca nu iei una samsarita, din ce am inteles, masina este una foarte buna si fiabila. As dori o parere legata de intretinere, consum si daca mai merita sa iei una acum. Ca dotari, as vrea navigatie sa aiba si cutie manuala. Un pret corect pentru una cu dotari slabe si una ceva mai dotata(trapa, incalzire si cam atat). Multumesc

4 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca iti place masina mult atunci merita oricand sa iti iei una. Eu am un e90 320D si pretul la intretinere e ok. Mai scump clar decat la un logan dar nu e ceva horror. Din ce am inteles 318i/320i dinainte de facelift are motoare mai fiabile.Bafta!

| JusTPauL a răspuns:

Acum câțiva ani am cautat și eu despre acest motor. Și din câte îmi aduc aminte are ceva probleme, pe lângă mâncatul de ulei.

| CtBogdan a răspuns:

Cauta pe Youtube 99Vehicles si vezi ca baiatul ala are un video in care vorbeste doar despre bmw e90.

Intra pe site-urile de vanzari auto si cauta masina cu dotarile pe care le vrei iar apoi iti faci o idee.