| 0830261333 a întrebat:

Salut, as dori sa imi achizitionez un ATV Kawasaki Brute Force 750 si as dori niste pareri legate de marca aceasta de Atv!
Va mulțumesc!

2 răspunsuri:
| BAX111222 a răspuns:

Am avut un ATV fix la fel și am avut probleme mari la motor cu el. L-am vândut, nu recomand.

| Simpatic a răspuns (pentru BAX111222):

Cand zici Kawasaki zici taticii motocicletelor sport, greu de crezut ca japonezii nu stiu sa faca motoare, daca este sa ma intrebi de masini singurii care bat nemtii in materie de motoare (mai ales aspirate) sunt doar japonezii: honda, maza, toyota, lexus si altelewinking

nu ma pot pronunta la ATV-uri...
dar cu siguranta al tau a fost problematic, daca exista un intreg lot cu probleme atunci este altceva!

daca cineva zice ca bmw-ul lui este defect, ca bmw e praf ca motorul e de 2 lei etc nu cred ca vei lua de bune acceste infromatii, de ce? pentru ca va fi un caz singular...cand 100000 de persoane reclama insa o problema atunci exista o problema

nici mie nu mi se pare bentley prea stralucita, ca VW vad peste tot, bentley 1-2 pe pe saptamana laughing