| Andrei741 a întrebat:

Salut,

As dori sa imi cumpar si eu un motocross second hand. motorul sa fie de 125cc, Bugetul ar fi undeva pe la 150-350 euro ce paree aveti oare gasesc?

Imi puteti da va rog cateva marci frumoase dar si cateva site-uri?

Si inca o problema, am 17 Ani si 1.80 inaltime oare va fi bun de mine? sa nu fie miclaughing

2 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Stai cu ochii pe mercador, la banii astia putin probabil sa gasesti ceva, eventual cu motor defect!

| dyermaker a răspuns:

Cea mai buna alegere pe care o poti face: http://www.piaggio.ro/