| Danny68 a întrebat:

As vrea sa cumpar un cross Cagiva WMX 250, an 1994 250cm3, 2 timpi si vreau sa aflu ceva detalii/pareri despre motocicleta, consum, fiabilitate, piese de schimb.

2 răspunsuri:
| houserboy a răspuns:

Salut nu stiu ce sa zic gandeste-te ca e 94 si nu prea gasesti piese mai bine ia-ti ceva din 2000 fara acte si il gasesti ieftin oricum la cross nu mergi cu ea pe strada deci nu iti trebuie

| ciocoi a răspuns:

2 timpi, fiabilitate scazuta. Orienteaza-te spre o japoneza in 4 timpi si vei avea comsum mai mic, costuri mai mici cu uleiul de motor, piese gasesti.Italienele gen cagiva, aprilia sunt pacatoase la fiabilitate