| mafiot1 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar un BMW X6M, dar are doar pe Diesel si am mai vazut un seria 7 2018 tot pe Diesel. Daca o sa imi cumpar una dintre masinile sus mentionate si vreau sa le trec pe benzina, se poate? Dar daca le trec pe benzina se va reseta kilometrajul total parcurs de pe bord?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lool, vorbim de vreun joc pe calculator presupun

| sierra1 a răspuns:

De ce ai da câteva zeci de mii de euro ca apoi să schimbi motorul?
Ce are dacă e diesel?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru mafiot1):

Computerul de bord "ține minte" kilometrajul. Dacă faci schimbul la o service cu oameni pricepuți, precis resetează kilometrajul