| andr3yr a întrebat:

As vrea sa stiu de indata ce ai un logan nou(nu neaparat logan) si il ai in garantie poti sa ii faci putin tunning si la asta ma refer sa ii pun jenti mai late, clean look, bad look?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Numai daca te duci la un dealer autorizat sau la fabrica la Mioveni langa Pitesti si faci la ei totul, daca faci in regie proprie sau la un service care nu apartine Dacia sau nu este autorizat de ei pierzi garantia!

1 răspuns:
| 9gygy a răspuns:

Da, poti... dar in acelasi timp poti sa iti iei adio si de la garantie. happy