| minime3 a întrebat:

Ce sa faci pentru a avea un look "clean"? Daca esti femeie ce te preocupa?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti speli zilnica fata, o pastrezi curata, iti speli si pieptini parul, imbraci rochite si te prezinti intotdeauna feminina, cu rochite si tocuri.

| dullcat a răspuns:

Totul trebuie sa fie curat, adica piele, dinti, podoaba capilara, haine, incaltaminte.Simplu.

| minime3 explică (pentru dullcat):

Eu ma refeream mai mult la un stil, per total. Ce ai mentionat e de bun simt la toata lumea...si de respectul fata de tine. Dar merci!

| dullcat a răspuns (pentru minime3):

Pai nu ai mentionat, caci da, poate fi vorba si de acel look de papusa cu piele perfecta (care nici macar nu exista in realitate) sau poate fi despre stilul vestimentar.Eu port mereu piese in care ma simt confortabil, multe se repeta indiferent de trendurile care vin si pleaca, le tot combin cu multe altele din dulap. Oricand poti sa alegi niste haine preferate, te dai cu ruj, iti pui niste cercei statement si arati clean, efortless, din perspectiva mea.

| minime3 explică (pentru dullcat):

Multumesc pentru parere, ma ajuta! O seara frumoasa!

| dullcat a răspuns (pentru minime3):

Cu placere, asemenea!