| anonim_4396 a întrebat:

Azi am dat sala la DRPCIV PIPERA si am luat-o. Dupa ce m-am programat, am iesit din sala si am plecat.
Mai trebuia sa mi se dea ceva ca nimeni nu mi-a zis nimic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi trebuia să-ți scrie ăla pe dosar admis și să semneze, dar n-are nimic dacă nu.
Nici mie nu-mi scrisese din ce țin minte, mi-a și atras atenția polițistul la traseu că nu mi-a scris, dar atât, n-a avut ceva de obiectat.

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu, stai linistit.

| Denila123 a răspuns:

Așa eram si eu ca tine tot gandurat, in calculatori care ai dat datele sunt acolo ești înregistrat ca ai admis in calculator

| UNkF a răspuns (pentru Denila123):

Eu dupa ce am terminat mi-a zis ala gata si a plecat si nu a mai zis nimic, asa am plecat si eu, nu mi-a mai dat nicio fisa pentru dosar nimic. O sa sun maine la Drpciv daca e ca am un feeling dala nasol rau dar nu-s dc.

| Denila123 a răspuns (pentru UNkF):

Pe dosar na scris admis

| anonim_4396 explică (pentru UNkF):

Păi trebuia să-ți scrie ăla pe dosar admis și să semneze, dar n-are nimic dacă nu.
Nici mie nu-mi scrisese din ce țin minte, mi-a și atras atenția polițistul la traseu că nu mi-a scris, dar atât, n-a avut ceva de obiectat.