| anonim997 a întrebat:

Salut, care ar fi pretul unui ford fiesta din 2001, 4 usi, km 200.000, benzina / gpl, consum 6-7 %, arata bine si nu are probleme sau defectiuni, masina e neinmatriculata si are un rand de numere rosii scoase!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

750-800€ asta daca vrei sa o vinzi mai usor, daca ai rabdare, poti obtine si mai mult undeva la 950€ depinde mult si de noroc.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana in 1000 euro

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca are si caroseria perfecta (Ford nu e grozav la protectia anticoroziva), trage spre 1000e pretul ei, dar cum spune si colegul, pe la 800e o dai mai usor.

| ExprimareLibera a răspuns:

Dacă o înmatriculezi iei vreo 1700, 2000 maxim dacă ai noroc, dar nu cred. Așa iei cam 1000

| StefanCosmin a răspuns: