| hj121 a întrebat:

Care sa mi-o cumpar ca. mi plac toate 3 dar nu ma pot hotari. Va rog si argumente, mersi.
Audi A8 S-line, Mercedes S-classe sau BMW seria 7.
Masinile sunt de fabr. 2010.

4 răspunsuri:
| MaxiValau a răspuns:

Nu sunt un mare fan BMW, insa de data asta aleg BMW. As fi spus A8 daca era ultimul model, care arata bestial.

| GabyVIP a răspuns:

Sorteaza si tu in funcite de performante/consum/siguranta.depinde ce te intereseaza mai mult(eu personal as merge pe mercedes)

| RollsRoyce a răspuns:

Pai dintre toate Audi A8 S-line nu e Audi S8? Deci daca e asa atunci Audiul va fi intodeaua superior...

| RazvanHDd a răspuns (pentru RollsRoyce):

Am vazut si A8 S-line cu motor 3.0 so... nu e tocmai S8...