| para001 a întrebat:

care stie cati bani m, ar ajunge sa montez la un servis autorizat un:
-MP3 player
-Pachet de bass ( format din :Subwoofer, Amplificato, Kit amplificator )
(tu tot cu verificari si ce mai fac aia )

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Din cate inteleg, tu le ai, vrei pe cineva care sa le asambleze. E greu de spus. Tine mai mult de pasionatii de electronica. Du-te si intreaba. Poate te intelegi cu ei.

| stlucian a răspuns:

Cele mai simple (cu componentele tale) pana in 200 Euro.(:Subwoofer/2-4 difuzoare/Ampl)

Restul tine de bugetul tau!
Sunt sisteme care pot ajunge la peste 2000 Euro lejer(cu instalare/capitonare/5.1/"W"(watt-i)/model/THD/firma)

Deci trebuie sa te orientezi EXACT dupa ce-ti trebuie:
fiţe/calitate/zgomot

| para001 explică:

Elementele enumerate mai sus le am