| Maxxyy a întrebat:

Salut,cât ma costa sa dublez niște jante de tabla r15, pentru cei care nu știu ce zic https://www.google.ro/......ps?/search

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cum ti-ar putea da un raspuns, cei care nu stiu ce zici? thinking
Auzisem de 100 euro pentru asta, acum ceva ani...
Eu zic mai mult.

| Maxxyy explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am pus link pentru cei care nu știu la ce ma refer, data trecută nici tu nu ai știut la ce ma refer,, jante de tabla cu buzita"oricum mersi

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Maxxyy):

Eram oarecum ironic, pentru ca "buzica" ori e buza, ori nu e deloc, iar la jantele de tabla nu sta nici cucu sa faca polish, ca ruginesc in timp ce le slefuiesti.