| Kirro a întrebat:

Salut, caut o masina de vanzare second-hand cu un buger de 800 de euro, mi-as dori sa nu investec foarte mult in ea si sa aiba itp-ul pana in 2019, sa fie inmatriculata ro si cam asta, doar pentru cei din jud Iasi

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa si mearga la 800 euro?

| Kirro explică (pentru suntserios):

Nu, ca doar nu are picioare, vreau doar sa functioneze si tot ce am enumerat mai sus

| John4444 a răspuns:

Dacia Solenza...Nu-mi trece prin cap vreo altă mașină funcțională și cu toate actele la zi la prețul acesta. Uite aici niște anunțuri ca și idee, din județul Iași: https://www.olx.ro/......q-solenza/